ایمپلنت فوری در اصفهان: هزینه ایمپلنت یک روزه در اصفهان چقدر است؟

ایمپلنت فوری روشی است که در آن ایمپلنت و دندان به طور همزمان نصب می‌‌شوند و دیگر لازم نیست مانند گذشته حدود ۳ تا ۶ ماه بین مراحل اول و دوم فاصله زمانی وجود داشته باشدـ نصب و بارگذاری فوری ایمپلنت به این معنا است که شما در عرض یک ساعت صاحب دندان جدید خود خواهید شد. انتخاب سیستم ایمپلنت مناسب به منظور پیش بینی نتایج حاصل از درمان و موفقیت فرآیند نصب و بارگذاری ایمپلنت اهمیت بسیار زیادی دارد.

اگر قصد انجام ایمپلنت فوری در اصفهان را دارید، متخصصین کلینیک دندانپزشکی محتشم بعد از معاینه در صورتی که این درمان برای شما مناسب باشد کلیه خدمات در این زمینه را به شما ارائه می‌‌دهند.

چه افرادی می‌‌توانند متقاضی درمان با ایمپلنت فوری باشند؟


افرادی که دندان آنها دچار شکستگی شده است یا یکی از دندان‌های خود را از دست داده اند می‌توانند متقاضی درمان با ایمپلنت فوری باشند. دندانپزشک که هیچ کس از ظاهر دهان خود بدون دندان رضایت ندارد و به همین دلیل استفاده از ایمپلنت فوری را به عنوان یک راه حل سریع، مقرون به صرفه و با ماندگاری بالا پیشنهاد می‌کند. متخصصان ایمپلنت در اصفهان پس از انجام ارزیابی جامع دهان و دندان شما و در صورت مناسب بودن شما به عنوان متقاضی درمان با ایمپلنت فوری ابتدا به کشیدن دندان می‌‌پردازند سپس ایمپلنت را نصب خواهند کرد. در روش‌های قدیمی یک فاصله زمانی طولانی بین کشیدن دندان و نصب ایمپلنت وجود دارد که معمولاً حدود ۳ تا ۶ ماه طول می‌کشد.

مزایای ایمپلنت فوری چیست؟


مزایای ایمپلنت فوری چیست

ایمپلنت فوری دندان می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد به ویژه اگر شما محدودیت زمانی دارید می‌توانید از ایمپلنت فوری به عنوان یک راه حل سریع و جذاب استفاده کنید. ایمپلنت فوری بهبود عملکرد دندان و زیباتر کردن لبخند کمک خواهد کرد. برای نصب ایمپلنت فوری شما فقط به یک جلسه مراجعه به متخصص ایمپلنت نیاز خواهید داشت تا به نتیجه مورد انتظار خود دست پیدا کنید.

نصب ایمپلنت به روش قدیمی شامل دو مرحله است که در مرحله اول دندانپزشک اقدام به نصب پست فلزی تیتانیومی ‌درون استخوان فک خواهد کرد و حدود ۴ تا ۶ ماه طول می‌‌کشد تا پست فلزی با استخوان پیوند بخورد و بافت طبیعی آن ادغام شود. پس از این مرحله پزشک به انجام مرحله دوم و نصب اباتمنت خواهد پرداخت. اباتمنت یک متصل کننده است که روی خط لثه قرار می‌گیرد و پس از اتمام این مرحله پزشک به سراغ نصب روکش دائمی‌، دندان مصنوعی یا پل خواهد رفت.

در صورتی که شما به نصب ایمپلنت فوری نیاز داشته باشید این فرآیند در یک جلسه انجام خواهد شد. کشیدن دندان و نصب ایمپلنت در یک روز یکی از مزایای عالی این روش درمانی محسوب می‌شود و به این ترتیب شما دیگر نیازی به مراجعات مکرر به مطب دندان پزشک و چندین ماه فاصله زمانی نخواهید داشت. استفاده از ایمپلنت فوری علاوه بر صرفه جویی در زمان باعث آرامش خاطر بیمار نیز خواهد شد زیرا دیگر نگران جای خالی دندان خود نیست. دندانپزشک به ارزیابی شما می‌پردازد تا به این نتیجه برسد که آیا متقاضی مناسبی برای نصب ایمپلنت هستید یا خیر و برای این منظور به بررسی تراکم استخوان فک و توانمندی آن برای نگهداری ایمپلنت می‌پردازد. نصب ایمپلنت به روش قدیمی بسیار زمان بر است و شما باید بارها به مطب دندانپزشک مراجعه کنید. طولانی بودن زمان درمان که گاهی اوقات تا چند ماه نیز طول می‌کشد تعداد زیادی از بیماران را از نصب این نوع ایمپلنت منصرف کرده است. به لطف پیشرفت‌های به دست آمده در عرصه فناوری و روش‌های درمانی موجود، ایمپلنت فوری باعث کوتاه شدن زمان انتظار شده است. می‌توان ایمپلنت دندان را همان روز یا نهایت هم سه روز بعد نصب کرد که در مقایسه با روش‌های قدیمی با سرعت بالایی انجام می‌شود.

مزایای ایمپلنت فوری در اصفهان


مزایای ایمپلنت فوری در اصفهان

نصب و بارگذاری ایمپلنت فوری یک پاسخ شایسته به نیازهای بیمارانی است که قصد دارند هرچه سریع تر روند درمان خود را به اتمام برسانند. هیچ کس از بیماران دوست ندارند مدت طولانی را با جای خالی دندان خود سپری کنند. علاوه بر این نکته بسیار مهم، نصب ایمپلنت فوری پس از کشیدن دندان گ مزایای متعدد دیگری را برای بیماران و دندان پزشکان به همراه دارد. که برخی از آنها به شرح زیر می‌باشند:

 • همانند همه روش‌های مورد استفاده برای درمان مشکلات دندان، قابلیت پیش بینی نتایج حاصل از کاشت ایمپلنت فوری بسیار رضایت بخش است. استفاده از این روش ریسک بروز عوارض جانبی حاصل از نیاز به جراحی و سایر مشکلاتی که در طول درمان به وجود می‌‌آید را به حداقل می‌‌رساند.
 • کاشت ایمپلنت فوری در یک جلسه باعث می‌شود روند درمان به آماده سازی دهان بسیار ساده تر شود.
 • از آنجایی که برای کاشت ایمپلنت فوری بیمار فقط به یک جلسه مراجعه به دندانپزشک نیاز دارد و نتایج مورد انتظار خود را در مدت کوتاهی به دست می‌‌آورد از این روش درمانی رضایت بسیار زیادی خواهد داشت. کاشت ایمپلنت فوری باعث می‌شود که تجربیات ناخوشایند پس از جراحی به حداقل برسد.

نکات مهم برای انتخاب ایمپلنت فوری


در انتخاب ایمپلنت فوری نیز همانند همه روش‌های درمان مشکلات دندان باید به چند نکته مهم توجه کرد. به طور کلی عوامل محدودی بر موفقیت درمان ایمپلنت فوری تاثیر می‌گذارند. البته این موارد به نحوه بارگذاری ایمپلنت فوری و نوع روش درمانی انتخاب شده بستگی دارند. فاکتورهایی که باید به آنها توجه کرد به شرح زیر می‌باشند فاکتورهایی که باید به آنها توجه کرد به شرح زیر می‌باشند:

  • انتخاب صحیح بیمار
  • کیفیت و کمیت استخوان فک
  • پایداری اولیه استخوان
  • برنامه ریزی صحیح درمان
  • نصب دقیق ایمپلنت
  • سپری کردن دوران بهبود پس از درمان

آیا ایمپلنت فوری همانند سایر انواع ایمپلنت کارایی دارد؟


ایمپلنت فوری در مقایسه با سایر انواع ایمپلنت دندانی با مزایای متعددی همراه است. عنوان مثال پس از کشیدن دندان لازم نیست که شما چند ماه منتظر بمانید تا پزشک مراحل بعدی نصب دندان را انجام دهد و به این ترتیب تعداد جلسات مراجعه به دندانپزشک کاهش خواهد یافت. همچنین شما مطمئن هستید که عملکرد ایمپلنت فوری شبیه دندان‌های طبیعی تان است.

ایمپلنت فوری با برخی معایب نیز همراه است و مهمترین عیب آن بالا بودن ریسک عدم ایجاد پیوند با استخوان است. این مشکل زمانی به وجود می‌‌آید که استخوان فک زمان کافی برای پیوند با ایمپلنت را نداشته باشد. متخصصین ایمپلنت فوری کلینیک سروش در اصفهان به منظور پیشگیری از بروز این اختلال با شما در خصوص مزایا و معایب کاشت ایمپلنت فوری صحبت خواهند کرد و شرایط شما را نیز ارزیابی می‌کنند.

در جلسه اول کاشت ایمپلنت فوری و پس از آن چه اتفاقی رخ می‌دهد؟


در جلسه اول کاشت ایمپلنت فوری و پس از آن چه اتفاقی رخ می‌دهد

پزشک فوراً پس از کشیدن یک یا چند دندان آسیب دیده به کاشت ایمپلنت فوری خواهد پرداخت. می‌توان از نصب ایمپلنت فوری را در بیمارستان یا روی صندلی دندانپزشکی انجام داد. این وضعیت تفاوت بسیار زیادی با یکدیگر دارند و دندان پزشک در این رابطه با شما در جلسه مشاوره اولیه صحبت خواهد کرد. ممکن است تا چند روز پس از نصب ایمپلنت فوری به علت ترمیم بافت شما دچار مقداری تورم یا درد موضعی شوید که این وضعیت یک بخش طبیعی از روند بهبودی است و در صورت نیاز می‌توانید از قرص مسکن استفاده کند.

 چگونه می‌توان از ایمپلنت دندانی مراقبت کرد؟


ایمپلنت دندان عملکرد شبیه دندان طبیعی دارد و شما باید همان طور که از دندان طبیعی خود مراقبت می‌‌کنید از ایمپلنت نیز مواظبت نمایید. دندانپزشکان نسبت به بهداشت دهان و دندان بسیار حساس هستند. شما می‌توانید با استفاده مداوم از مسواک و نخ دندان و مراجعه منظم به دندانپزشک در طول سه سال از دندان‌های خود مراقبت کنید و تا چندین سال از آنها استفاده نمایید.

 طول عمر ایمپلنت فوری چقدر است؟


طول عمر ایمپلنت فوری چقدر است؟

با گذر زمان ایمپلنت فوری دستخوش تحلیل رفتگی خواهد شد که البته این مسئله در همه افراد یکسان نیست. به طور کل طول عمر ایمپلنت حدود ۱۰ تا ۱۵ سال است به ویژه اگر شما به خوبی به بهداشت دهان و دندان خود اهمیت بدهید و سالی دو بار به دندانپزشک مراجعه نمایید.

 هزینه ایمپلنت فوری در اصفهان چقدر است؟


برای هریک از بیماران که در اصفهان تحت درمان قرار می‌گیرند یک برنامه درمانی فردی طراحی خواهد شد که شامل هزینه کاشت ایمپلنت فوری نیز می‌باشد. از آن جایی که شرایط همه بیماران یکسان نیست هزینه درمان آنها نیز با یکدیگر تفاوت دارد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست