لومینیرز دندان چیست؟مزایا

tt

تکنولوژی دندانپزشکی پیشرفت های زیادی در سال های اخیر در حوزه دندانپزشکی زیبایی داشته است. امروزه مجموعه متنوعی از روش های درمانی برای بهبود طرح لبخند افراد وجود دارد. طی این سال ها، روکش ونیر برای پر کردن فاصله بین دندانها استفاده می‌شد و می توانست ساختار دندان را در صورت کج بودن، تراشیده بودن، یا فرسوده بودن اصلاح نماید. لومینیرز دندان آخرین نوع روکش ونیر است و دارای مزایای متعدد در مقایسه با روکش ونیر قدیمی می باشد.

لومینیرز چیست؟


مشابه روکش ونیر، ونیر لومینیرز هم از پوسته نازک پرسلاین ساخته شده و بر روی سطح خارجی دندان ها قرار داده می شود. مزایای استفاده از لومینیرز در مقایسه با روکش ونیر و  لامینت دندان در این است که کار گذاشتن لومینیرز نیازی به برداشتن بخشی از دندان توسط دندانپزشک ندارد. در حقیقت لومینیرز یک روش برای درمان و ترمیم زیبایی دندان با نتایج دائمی برای افرادی است که ظاهر دندان های آنها تراشیده و فرسوده شده و دندان های آنها با تغییر رنگ مواجه گردیده است. به این ترتیب فرد می تواند یک ظاهر بسیار مناسب و زیبا داشته باشد.

فرآیند کار گذاشتن لومینیرز در کلینیک دندانپزشکی محتشم


در حالت ایده آل لازم است برای کار گذاشتن لومینیرز دندان دو جلسه با متخصصان کلینیک دندانپزشکی محتشم ملاقات شود. در اولین جلسه درمان، دندانپزشک قالب لومینیرز را بر اساس ساختار دهان و دندان های بیمار تهیه می کند. در جلسه دوم، دندانپزشک دندان مورد نظر را با خراش ملایم سطح آن آماده می کند و به این ترتیب باندینگ مناسب لومینیرز به دندان ها امکان پذیر می شود. کلینیک دندانپزشکی محتشم، بهترین دندانپزشک زیبایی و متخصصان دارای تجربه و مهارت خاص را داراست، به صورتی که هیچ نیازی به برداشتن ساختارهای حساس دندان به خاطر کار گذاشتن لومینیرز نیست. این قطعه زیبای ساخته شده از پرسلاین (لومینیرز) به دقت به ساختار طبیعی دندان متصل می شود و در نتیجه این کار یک طرح لبخند زیبا برای بیمار ایجاد می کند.

مزایای کار گذاشتن لومینیرز در کلینیک دندانپزشکی محتشم


با استفاده از آخرین ابزارهای روز و متخصصان حرفه ای در این حوزه، ما مطمئن می شویم که شما می توانید با ظاهر جوان و طرح لبخند زیبا به خانه باز گردید. اگر شما نسبت به استفاده از لومینیرز خوش بین هستید، این کلینیک یکی از شناخته شده ترین مراکز ارائه خدمات دندانپزشکی است که می تواند مزایای زیر را در این حوزه به شما ارائه نماید:
•    این روش درمانی کاملاً بی درد است و در طول جلسه درمانی کار گذاشتن لومینیرز ، بیمار با احساس درد و ناراحتی مواجه نمی شود.
•    بر خلاف روکش ونیر، لومینیرز نیازی به برداشتن ساختار طبیعی دندان ندارد یا مقدار دندان لازم برای برداشتن در این حالت بسیار کم است. به این ترتیب بیمار می تواند بخش عمده دندان های طبیعی خود را حفظ کند.
•    لومینیرز دارای ظاهر کاملاً طبیعی است و به همین خاطر امکان تشخیص آن از دندان های طبیعی فرد وجود ندارد.
•    روکش لومینیرز یک ابزار دارای دوام و ماندگاری طولانی است و می تواند به مدت بیش از 20 سال توسط بیمار استفاده شود.
•    خدمات لومینیرز کلینیک دندانپزشکی محتشم می تواند به بازیابی و تقویت دندان ها و جلوگیری از پوسیدگی و فرسایش بعدی آنها کمک موثر نماید.
•    لومینیرز یک روش درمانی کاملاً مقرون به صرفه است و فقط به دو جلسه درمان نیاز دارد.


به این پست امتیاز دهید.
Rate this post