اصلاح طرح لبخند و زیباسازی با سفید کردن و ردیف کردن دندان های جلو

زمانی که لبخند می‌زنید، سراسر جهان همراه با شما لب به خنده می‌گشاید

ما در کلینیک دندانپزشکی محتشم در اصفهان بر این باوریم که لبخند صرفاً یک ویژگی فرعی نیست، بلکه بازگو کننده احساسات و عواطف آدمی در مورد خود و جهان اطرافش است و تأثیر شگرفی در شناخت دیگران از ما دارد. هنگامی که لبخند خود را پنهان می‌کنید، در حقیقت لذت و خوشی خود را سرکوب می‌کنید و گاه حتی باعث می‌شوید دیگران از شما گریزان شوند. اگر خصوصیتی در لبخندتان در مورد زیبایی دندان وجود دارد که اجازه لبخند زدن و خندیدن آزادانه را از شما سلب می‌کند، بدون لحظه‌ای درنگ با ما تماس بگیرید تا از مزایای اصلاح طرح لبخند و درمان‌هایی مانند سفید کردن دندان، روکش ، ایمپلنت‌های دندان و لمینیت برخوردار شوید.ونیر دندان در طول سال‌های گذشته بطور چشمگیر در اصلاح طرح لبخند و زیبایی دندان نقش موثری داشته است. به این ترتیب امروزه از سیستم‌های جدیدتر ونیر دندان که با استفاده از مواد پرسلاین ساخته شده و بسیار شبیه به مینای دندان هستند، برای رفع مشکلات ظاهری دندان‌ها استفاده می‌شود. این شرایط به معنی این است که با تقبل هزینه لامینت دندان به صورت یک جسم خارجی در دهان قابل تشخیص نبوده و به خوبی با طرح لبخند فرد هماهنگ می‌شود. سیستم‌های مدرن ونیر دندان همچنین نیازمند ایجاد تغییر زیاد در وضعیت دندان‌ها برای کار گذاشتن نیستند. در حقیقت مینای دندان از اهمیت زیاد در حفظ سلامت دندان برخوردار بوده و لازم است تا حد ممکن با استفاده از سیستم‌های مدرن بدون وارد شدن آسیب به مینا امکان دستیابی به نتایج درمانی و زیبایی مورد نظر بیمار فراهم شود.

اصلاح طرح لبخند

لبخند دریچه‌ای است که ما رو به جهان خارج می‌گشاییم، و نخستین ویژگی است که در ما به چشم می‌آید و قضاوت اولیه دیگران از ما را شکل می‌دهد. بنابراین جای شگفتی نیست که هر روز افراد بیشتری برای عمل‌های اصلاحی و هر چه زیباتر ساختن دندان‌ها و لبخند خود به دندانپزشکی زیبایی مراجعه می‌کنند.

در صورت نیاز با شماره‌های  36252573 (031)36274484 (031) تماس بگیرید یا به صورت برخط درخواست نوبت کنید تا در اولین فرصت وقت مشاوره برایتان تنظیم شود.

رویکرد کلینیک محتشم برای طراحی لبخند


رویکرد ما در کلینیک محتشم برای اصلاح طرح لبخند و طراحی لبخند، مانند روشمان در مورد برنامه درمانی دندان، کاملاً مشارکتی است و اصلاح طرح لبخند با همفکری بیمار و دندانپزشک انجام می‌گیرد. دندانپزشک در ابتدا از بیمار می‌خواهد تا اهداف و سبک زندگی‌اش را بیان کند و لبخند و ظاهر رویایی خود را توصیف کند، سپس بهترین برنامه از جمله ارتودنسی سریع برای نیل به اهداف مشخص طرح‌ریزی می‌شود.

کلینیک محتشم با ارائه خدمات طرح لبخند زیبا رویای شما را برآورده می‌سازد و سرانجام لبخند رویایی‌تان بر روی چهره‌تان نقش می‌بندد. بنابراین چه خواستار رفع نقص یک دندان هستید، چه تمایل به طراحی لبخندی کاملاً جدید و اصلاح تمام دندان‌ها دارید، ما به شما کمک می‌کنیم تا به لبخند دلخواهتان دست یابید.

خدمات طراحی لبخند


2

طراحی لبخند علاوه بر جذابتر کردن لبخند، سلامت عمومی را نیز بهبود می‌بخشد. بخش مهمی از طرح لبخند دندان به مشکلات زیربنایی و اصلی، مانند پوسیدگی دندان، می‌پردازد، بنابراین لبخند زیبا هم نشانه جذابیت است و هم نشانه سلامتی. بیمار و متخصص زیبایی دندان پس از بازیابی سلامت دهان و دندان یکی از درمان‌های زیبایی زیر را با توجه به شرایط انتخاب می‌کنند:

جایگزین کردن دندان افتاده 

بریج دندانی پرسلن (سرامیکی/ چینی) ثابت

بریج دندانی پرسلن

پروتز شناخته شده به عنوان بریج دندانی سرامیکی ثابت می‌تواند یک شکاف را با اضافه کردن دندان (یا دندان‌های) چینی جدید با بست پنهان پر کند تا آنها را از هر دو طرف به دندان‌های مجاور تاج ایمن کند. بریج‌ها (روکش‌های دندانی) نمی‌توانند برداشته شوند، و با مراقبت مناسب می‌توانند برای چندین دهه دوام داشته باشند.

پروتزهای دندانی

پروتزهای دندانی

هنگامی که شما تعداد زیادی از دندان‌های فک بالا یا پایین خود از دست می‌دهید، دندان مصنوعی می‌تواند برای جایگزینی همه آنها استفاده شود. دندان مصنوعی جزئی نیز گزینه‌ای برای زمانی است که شما نیاز به جایگزینی تعداد کمی از دندان‌های از دست رفته دارید. پروتزهای مدرن راه درازی را طی کرده‌اند و بسیار ساده‌تر و راحت‌تر می‌توانند نگهداری شوند، به نحوی که نیازی به ترس از ننگ و خفت استفاده از دندان مصنوعی وجود ندارد. این دندان‌های کاذب از پرسلن (سرامیک یا چینی) ساخته شده و توسط چسب دندان مصنوعی، به دندان‌های موجود با بست، و یا به ایمپلنت‌های دندانی متصل می‌شوند.

ایمپلنت ها

ایمپلنت ها

در حالی‌که بریج‌های دندانی و پروتزها روش‌هایی عالی برای پر کردن فضاهای باقی مانده از دندان‌های از دست رفته هستند، یکی از رایج‌ترین و موثرترین روش‌های جایگزینی دندان‌های از دست رفته استفاده از ایمپلنت‌های دندانی است. هنگامی که ایمپلنت‌ها در جای خود قرار دارند، هیچ ترس از بیرون آمدن آنها از جای خود وجود ندارد. ایمپلنت‌های دندانی به طور کامل ایمن هستند، در حالی‌که کار می‌کنند و مانند دندان‌های طبیعی به نظر می‌رسند. به عبارت دیگر، ایمپلنت‌های دندانی یک جایگزین دائمی برای پروتزهای دندانی هستند که نیازمند نگهداری خاصی به غیر از مراقبت‌های منظم دندان نیستند. مهم‌تر از همه اینها، ایمپلنت‌های دندانی استخوان‌های فک را حفظ و تحریک می‌کنند، به عنوان جایگزینی برای ریشه‌های اصلی دندان‌های شما هستند و پایه لبخند را به شما باز می‌گردانند.

صاف و مرتب کردن

صاف و مرتب کردن

ارتودنسی مختص درمان بیمارانی با موقعیت نامناسب دندان هنگام بسته بودن دهان (بد جفتی یا بد روی هم قرار گرفتن دندان‌های بالا و پایین) است، که منجر به ناهنجاری جویدن می‌شود. علاوه بر این، ارتودنسی شامل درمان و کنترل وجوه مختلف رشد صورت و شکل و رشد فک است. هیچ‌کس ظاهر ناخوشایند دندان‌های کج را دوست ندارد. اما ترکیب این مشکل با یک دسته از براکت‌های فلزی و سیم‌ها سبب می‌شود که شما حتی بیشتر در مورد ظاهر خود احساس خجالت کنید. ارتودنسی نامرئی این اطمینان را حاصل می‌کند که دندان‌های شما مورد توجه قرار گرفته‌اند و بدون آن که برای اطرافیان شما آشکار شود که تحت درمان ارتودنسی هستید، به شما کمک می‌کند. مزایای اصلی ارتودنسی عبارتند از:

 • بهبود تدریجی زیبایی لبخند شما
 • بهبود تدریجی عملکرد لبخند شما
 • نتایج طولانی مدت
 • اعتماد به نفس بیشتر و کیفیت بهتر زندگی

 در مطب يك متخصص ارتودنسي و متخصص زیبایی دندان ، هزينه ي ارتودنسي به صورت پيش پرداخت -حدود يك چهارم مبلغ كلي- دريافت مي شود. سپس درمان ارتودنسي ثابت يا متحرك كه حدود ١٨ تا ٢٤ ماه طول مي كشد آغاز مي شود و بقيه ي هزینه ارتودنسی دندان های فاصله دار به صورت اقساط ماهيانه دريافت مي گردد.

تاج دندان

تاج دندان

هنگامی که یک دندان شکسته، پوسیده یا آسیب دیده باشد، ممکن است برای جلوگیری از آسیب بیشتر، یک تاج دندان لازم باشد. تاج یک پوشش دائمی است که روی دندان اصلی قرار گرفته و عملکرد آن را در دهان حفظ می‌کند. تاج‌ها می‌توانند از سرامیک/ چینی، طلا و سایر مواد ساخته شوند. تاج‌های پرسلنی معمولا واقعی‌ترین ظاهر را دارند. تاج‌ها همچنین می‌توانند برای اصلاح لبخند شما، توسط سفید کردن، تغییر شکل دادن و اصلاح دندان‌های موجود استفاده شوند.

سفید کردن دندان‌ها

سفید کردن دندان‌ها

ما با بهره‌گیری از مؤثرترین و نوین‌ترین سیستم‌های موجود سفید کردن دندان‌ها (بلیچینگ)، روش‌های درمان در منزل و در مطب را به بیماران ارائه می‌دهیم. سفید کردن دندان ممکن است بعد ار انجام  مراحل ارتودنسی از جمله ارتودنسی سریع بر اثر تجمع پلاک دندان بر روی دندان ها  نیاز باشد . بنابراین شما باید برای رسیدن به این هدف به دنبال روش بلیچینگ دندان که ویژگی های زیر را داراست باید باشید:

 • سریع و راحت باشد.
 • ماندگاری همیشگی داشته باشد.
 • باعث حساس شدن دندان ها نشود.
 • به ریشه و مینای دندان آسیب نرساند.
 • توسط دندانپزشک زیبایی انجام پذیر باشد.

 هزینه‌های سفید کردن حرفه‌ای دندان‌ها در مطب بسته به تعداد جلسات مورد نیاز، سیستم مورد استفاده متغیر می‌باشد. تمایل به ادامه‌ی درمان در خانه که معمولاً شامل استفاده از ژل سفید کننده جهت حفظ سفیدی دندان‌ها است،درهزینه بلیچینگ دندان موثر است .درمطالعات متعددی ثابت شده است که سفید کردن دندان روشی کاملاً ایمن و مؤثر می‌باشد. مهم‌ترین اثرات جانبی سفید کردن دندان، حساس شدن موقتی دندان‌ها نسبت به سرما می‌باشد.

روکش پرسلن (سرامیکی/ چینی)

روکش پرسلن

این روکش‌های بسیار باریک همرنگ دندان به طور سفارشی برای هر بیمار متناسب با سطح‌های جلویی دندان به گونه‌ای ساخته می‌شود که اندازه و شکل دلخواه پدید بیاید. لمینت دندان راه حل ایده‌آلی برای ترمیم دندان لب پریده و تغییر رنگ داده محسوب می‌شود. باندینگ کامپوزیت دندان ، درمانی بسیار کم‌هزینه است که می‌تواند در مدت زمانی به کوتاهی یک جلسه‌ی درمانی، تغییرات گسترده‌ای را در لبخند شما ایجاد کند. باندینگ کامپوزیت به موادی همرنگ دندان اطلاق می‌شود که از ترکیب رزین‌های پلاستیکی و یک پرکننده‌ی شیشه‌ای بدست می‌آیند. مواد شیشه‌ای بکار رفته در این ترکیب، استحکام و شفافیتی شبیه‌ به یک دندان طبیعی را برای این کامپوزیت‌ها ایجاد می‌کنند. هزینه کانپوزیت ونیر به نسبت درمان های دیگر لبخند زیبا بسیار مناسب است .

مشکلات قابل حل از طریق طراحی لبخند


به کمک طراحی لبخند و تقبل هزینه اصلاح لبخند لثه ای می‌توان نقص‌های زیبایی گسترده‌ای مانند موارد زیر را برطرف نمود.

 • تغییر رنگ و از بین رفتن رنگ دندان
 • ترک یا لب پریدگی دندان از طریق تقبل هزينه لمينت دندان
 • فرسودگی، تغییر شکل یا اندازه نامناسب دندان با تقبل هزینه اصلاح طرح لبخند لثه ای قابل درمان می باشد.
 • انحراف یا کجی ملایم دندان
 • فاصله بین دندان ها
 • لبخند لثه نما (لبخند لثه ای) : لبخند لثه‌ای، همانطور که از نامش پیدا است، عبارت است از نمایان شدن بخش زیادی از لثه در هنگام لبخند زدن لبخند لثه‌ای، عارضه بسیار شایعی است که توسط یک متخصص لثه قابل درمان می‌باشد. برخی از افراد لبخند لثه ای را ناشی از کوتاهی دندان‌ها می‌دانند، حال آنکه معمولاً اندازه دندان‌ها استاندارد بوده و این بافت اضافی لثه است که دندان‌ها را می‌پوشاند. لبخند لثه‌ای به طرح لبخندی گفته می‌شود که در آن بیشتر از سه یا چهار میلی‌متر از لثه در هنگام لبخند زدن نمایان شود. عوامل گوناگون دندانی،فکی می‌تواند علت بروز لبخند لثه نما باشد. در واقع، بعضی افرادی که از عارضه لبخند لثه‌ای رنج می‌برند همیشه سعی می‌کنند با دهان بسته بخندند یا اصلاً نخندند. خوشبختانه امروزه روش‌های متعددی برای رفع این مشکل بسیار شایع وجود دارد. عوامل دیگری نیز در بروز لبخند لثه نما نقش دارند، که به همین دلیل اولین کاری که متخصص لثه در درمان لبخند لثه ای  انجام می‌دهد تعیین علت این مشکل است.
 • خط لثه ناصاف

متقاضیان


متقاضیان

بهترین متقاضیان برای درمان طرح لبخند افرادی هستند که از مشکلات عمده زیبایی شامل لبخند خود رنج می‌برند. اگر بیمار از برخی مسائل مربوط به سلامت دندان‌ها رنج می‌برد، استفاده از درمان‌های ترمیمی می‌تواند به جای درمان‌های آرایشی استفاده شود.بهترین متقاضیان طراحی لبخند، اصلاح کامل دندان‌ها و سفید کردن دندان باید از سلامت عمومی مناسب و بهداشت دهان و دندان خوبی برخوردار باشند، اما در عین حال از بعضی ویژگی‌های مشخص لبخندشان بطور مثال دندان های فاصله دار، ناراضی باشند. هر چه مشخصات لبخند دلخواه واضح‌تر و تعیین شده‌تر باشد، فرایند طراحی لبخند موفقیت‌آمیزتر خواهد بود. یکی از اهداف اصلی زیبایی خنده از میان بردن یا پوشاندن لکه‌هایی است که در اثر عوامل مختلفی چون کشیدن سیگار ایجاد می‌شود. اگر سیگاری هستید یا دخانیات مصرف می‌کنید، این لکه‌ها بار دیگر به مرور زمان دندان‌ها را بدمنظر خواهند ساخت. بنابراین چنانچه می‌خواهید نتایج به دست آمده از اصلاح طرح لبخند لثه ای ماندگاری بالایی داشته باشد، به نفعتان است که سیگار را پیش از شروع درمان ترک کنید.

انتظارات واقع بینانه


بیمار پیش از شروع اصلاح دندان‌ها و طراحی لبخند و اصلاح لبخند لثه ای  باید به درک مناسبی از نتایج نهایی درمان اصلاح طرح لبخند لثه ای دست یابد. اکثر دندانپزشکان با بهره‌گیری از سیستم‌های تصویربرداری دیجیتال پیچیده قادر هستند پیش‌نمایشی از نتیجه عمل‌های خاص  برای طرح لبخند لثه ای را ارائه دهند.

بررسی وجود عارضه‌های دندان قبل از اصلاح طرح لبخند


بررسی وجود عارضه‌های دندان قبل از اصلاح طرح لبخند

تمرکز اصلی در فرایند اصلاح طرح لبخند زیباتر ساختن لبخند است و سلامت دهان اولویت آن محسوب نمی‌شود. بنابراین مشکلات جدی دهان را باید پیش از شروع طراحی لبخند درمان نمود. مشکلات رایج عبارت‌اند از:

•    بیماری لثه: بیماری بافت‌های نگه دارنده دندان‌ها (پریودنتال) مشکل متداولی است که خونریزی، التهاب و نفس بد بو را به دنبال دارد. این نوع بیماری در صورت درمان نشدن در نهایت به از دست دادن دندان و تحلیل استخوان فک می‌انجامد. دندانپزشک در مراحل اولیه معمولاً این عارضه را با پاکسازی دندان‌ها درمان می‌کند. البته در صورت پیشرفت کردن عارضه باید پاکسازی عمیق‌تری، موسوم به جرم گیری و صاف کردن دندان، انجام شود. پاک‌سازی عمیق ریشه (روت پلنینگ) ‌یک روش درمان برای بیماری حاد لثه است. در بیماری لثه، التهاب بافت منجر به فاصله گرفتن لثه از سطح ریشه شده و باعث ایجاد یک فضای کوچک موسوم به پاکت پریودنتال می‌گردد. این وضعیت، تمیز نگه داشتن لثه را بسیار دشوار ساخته و اجازه می‌دهد تا باکتری‌ها درون پاکت‌ها تجمع یابد. جرم گیری دندان و پاک‌سازی عمیق ریشه ‌شامل تمیز کردن دقیق سطوح ریشه برای ازبین بردن رسوبات و جرمگیری دندان است.

•    دندان قروچه (براکسیسم): دندان قروچه غالباً عارضه‌ای ناشی از استرس و فشار روانی است که به مرور زمان به درد فک، اختلال مفصلی ـ فکی ـ گیجگاهی و آسیب ساختاری دندان‌ها منجر می‌شود. دندانپزشک در صورت دندان قروچه کردن بیمار باید پیش از شروع فرایند طراحی لبخند درمان دندان قروچه را انجام دهد. در صورت درمان نشدن این عارضه، سایش مداوم دندان‌ها روی یکدیگر باعث می‌شود نتایج مطلوبی به دست نیاید و لبخند جذاب جدید دیگر چندان حوشایند نباشد.

•    پوسیدگی درمان نشده: پزشک پوسیدگی را درمان و حفره ایجاد شده را پر می‌کند. این ترمیم نه تنها دندان آسیب دیده را تقویت می‌کند، بلکه از انتقال باکتری‌ها به دندان‌های کناری نیز جلوگیری می‌کند. تمام دندان‌های پوسیده را باید قبل از ادامه درمان انتخابی ترمیم کرد.

•    نامنظم بودن شدید: با طراحی لبخند و اصلاح طرح لبخند می‌توان نامنظم بودن ملایم دندان‌ها را اصلاح کرد. با این حال اختلال‌های فکی ـ دندانی (مال اکلوژن) شدید یا انحراف شدید دندان‌ها در این فرایند برطرف نمی‌شود. درمان‌های ارتودنسی دندان مختلفی، مانند براکت‌ها و پلاک‌های متداول قدیمی، ارتودنسی نامرئی و براکت‌های همرنگ دندان، لبخند را زیبا می‌سازد و علاوه بر درمان لبخند لثه ای، سلامت دندان‌ها را بهبود می‌بخشد.

 

دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی


 بستن برخی فضاهای بین دندانی باز بدون درمان ارتودنسی

photo_2017-05-21_15-29-oo24

 • هزینه پایین‌تر نسبت به درمان ارتودنسی
 • انجام‌پذیر بودن در یک جلسه ویزیت
 • عدم تراش دندان جهت بازسازی آن
 • قابل برگشت بودن دندان

تغییر شکل یا تصحیح شکل دندان های بدفرم

photo_2017-05-20_11-25-00

 • حداقل تراش یا عدم تراش دندان‌های مذکور
 • عدم نیاز به روکش و آسیب به بافت سالم دندان
 • انجام درمان در یک جلسه
 • هزینه کمتر

سفید کردن و بازگرداندن رنگ طبیعی دندان‌های بدرنگ

photo_2017-05-21_15-2iii9-24

 • عدم نیاز به روکش و تراش ساختار دندان
 • هزینه پایین تر نسبت به روکش
 • قابل انجام بودن در یک جلسه در اکثر موارد

 

هزینه


از آنجایی که مورد طراحی لبخند و اصلاح دندان‌های هر بیمار با دیگری متفاوت است، هزینه اصلاح طرح لبخند نیز طبعاً برای تمام بیماران یکسان نیست. بنابراین تخمین قیمت اصلاح طرح لبخند غیرممکن است؛ هزینه کلی طراحی لبخند در واقع به عامل‌های بی‌شمار و همچنین عمل‌های انجام شده بستگی دارد. هزینه‌ و قیمت لامینت دندان نیز تا حد زیادی علاوه بر دندانپزشک، به لمینیت نصب شده برای شما نیز وابسته است. همچنین کلینیک محتشم طرف قرارداد با سازمان ها و بیمه های مختلف می باشد. علاوه بر این می توانید تعرفه های خدمات دندانپزشکی این کلینیک را مشاهده کنید.

می توانید با شماره‌های 36252573 (031) یا 36274484  (031) تماس بگیرید و جهت گرفتن نوبت اقدام کنید و یا از طریق فرم مشاوره با دندانپزشک در ارتباط باشد و هر چه سریعتر همان گونه که همواره در آرزویش بوده‌اید، لبخند بزنید.

سوالات متداول


سوالات متداول

اصلاح طرح لبخندچه مدت طول می‌کشد؟

این زمان بستگی به ترکیبات درمان شما دارد. ممکن است همه در یک بازدید انجام شود یا چند هفته طول بکشد.

آیا سفیدی دندان‌ها همیشگی است؟ 

اینکه سفیدی دندان‌ها چه مدت ماندگار است، به این‌که شما چقدر خوب دندان‌هایتان را مسواک می‌زنید و از نخ دندان استفاده می‌کنید، چقدر از موادی که باعث ایجاد لکه می‌شوند (مانند قهوه، چای، نیکوتین، شراب قرمز) مصرف می‌کنید، و آیا شما به طور منظم تحت نظر پزشک هستید و نظافت حرفه‌ای انجام می‌دهید بستگی دارد. اما در نهایت، با افزایش سن ممکن است رنگ دندان‌ها تغییر کند، و بهترین راه برای حفظ زیبایی لبخند شما، مراقبت بسیار خوب از دندان‌هایتان است.

 آیا سفید کردن دندان‌ها به مینای دندان صدمه می‌زند؟

خیر. سفید کردن دندان‌ها معمولا با استفاده از پراکسید انجام می‌شود. درست است که پراکسید هیدروژن در صورتی که اغلب مورد استفاده قرار گیرد، به موهای شما آسیب می‌رساند؛ اما ساختار مو با مینای دندان بسیار متفاوت است. و اگر کانی زدایی به واسطه استفاده از قالب‌های بلیچینگ اتفاق بیفتد، به سرعت با بزاق شما برطرف می‌شود. بنابراین درمان‌های سفید کننده کاملا ایمن هستند و طرح لبخند شما را حفظ خواهند کرد.

من از ملاقات با دندانپزشک می‌ترسم. آیا می‌توانید به من کمک کنید؟

بله. بسته به میزان و علت ترس شما، شما می‌توانید توسط چندین وسیله آرام شوید. اول، فضای مطب راحت و دوستانه ضروری است. دوم، تمام سوالات خود را بپرسید! در مورد گرفتن وقت ما خجالت نکشید. هر چه بیشتر بدانید، احتمالا ترس کمتری احساس خواهید کرد. سوم، ما می‌توانیم هدفون‌هایی با موسیقی آرام‌بخش یا صداهای دیگر مانند صدای آب و یا پرنده را فراهم کنیم، و برخی از مردم این را به اندازه کافی منحرف کننده می‌دانند که بتواند آنها را آرام کند. چهارم، می‌توان از اکسید نیتروژن استفاده کرد و این باعث می‌شود که شما بدون این‌که به خواب بروید، آرام شوید. در موارد شدید، یک آرام‌بخش می‌تواند به شما داده شود که باعث آرامش و خواب آلودگی شما شود، اما شما را کاملا بیهوش نمی‌کند. یک یا چند راه دیگر وجود دارد که ما می‌توانیم به شما کمک کنیم در طول درمان لبخند خود آرام و مثبت باشید. 

کار دندانپزشکی چه مدت طول خواهد کشید؟

مواد مورد استفاده امروزه برای طرح لبخند، قوی‌تر از دندان‌های طبیعی است. آنها در مقابل پوسیدگی و ساییدگی بهتر عمل می‌کنند. بسته به مراقبت شما از دندان‌هایتان، کار دندان باید چندین سال، احتمالا یک عمر، دوام داشته باشد.

آیا سفید کردن دندان باعث می‌شود دندان‌ها در طولانی مدت شکننده شوند؟

خیر. سفید کردن دندان‌ها در حال حاضر برای حدود 80 سال انجام شده است و چنین نتیجه‌ای تا کنون گزارش نشده است. و علاوه بر این، مواد مورد استفاده در طول سال‌ها به طور مداوم بهبود یافته است، بنابراین شما می‌توانید در مورد اصلاح طرح لبخند خود مطمئن باشید.

 آیا سفید کردن دندان تاج‌های دندان من را نیز سفید می‌کند؟

خیر. ونیرها و تاج‌ها به روند سفید کردن دندان‌ها پاسخ نمی‌دهند. بنابراین اگر تاج موجود در هنگام لبخند قابل رویت باشد، دو گزینه وجود دارد. اول اینکه شما می‌توانید پس از سفید کردن دندان‌هایتان، آنها را بازسازی کنید. یا دوم، شما می‌توانید به جای سفید کردن دندان‌ها، بر روی دندان‌های جلویی خود ونیر قرار دهید، به نحوی که لبخند شما یک نمای پایدار سفید را نشان دهد. 

آیا می‌توانم روش‌ها را ترکیب کنم؟

در حقیقت، بسیاری از طرح‌های لبخند شامل هر دو روش ترمیم و زیبایی دندانپزشکی است. بهترین راه حل مشاوره با پزشک است. در طول مشاوره، پزشک شما به شما در درک روش‌های لازم برای تحقق لبخند آرزوهایتان کمک می‌کند.

 

        زندگی فاصله ی بین آمدن و رفتن ماست                   شاید آن لبخندی که امروز دریغش کردیم

        آخرین فرصت لبخند ماست                                         زندگی همهمه مبهمی از خاطره هاست

       هرجا که خندیدیم ، زندگی هم آنجاست                       زندگی شوق رسیدن به خداست

                                         لبخند بزن بی پروا ، چهره خندانت زیباست…

مطالب مرتبط

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonتماس